DNY PASIVNÍCH DOMŮ

Dny pasivních domů jsou z hlediska veřejnosti nejdůležitější českou akcí, orientovanou na podporu energeticky úsporného stavebnictví. Pro Vás pak samozřejmě znamenají především příležitost propagovat Vaše domy, služby nebo produkty. Naše výzva je tedy jasná: zapojte se do organizace Dnů pasivních domů, pomozte nám oslovit co nejvíc majitelů a zviditelněte tak sami sebe! Nezapomeňte, že akci pravidelně navštěvují zájemci o pasivní dům nebo byt a tedy Vaši potencionální klienti.

Letošní konání Dnů pasivních domů připadá na víkend od 11. do 13. listopadu 2016 (pátek - neděle).

Co můžete pro úspěch akce udělat?

  • Přihlaste domy nebo byty prostřednictvím internetového formuláře.
  • Všechny zúčastněné domy musí být před konáním akce zaregistrovány v Katalogu pasivních domů na našich stránkách, aby je zde mohli návštěvníci dohledat. Pokud zde váš dům ještě není, můžete jej jednoduše doplnit - stačí se registrovat a dům přidat.
  • Připravujeme materiály, reportáže a nápady pro média. Pokud je Váš dům něčím zajímavý, plánujete speciální doprovodný program nebo byste svůj projekt chtěli prezentovat médiím, napište to do poznámky k přihlášce nebo nás přímo kontaktujte. V současnosti sháníme tipy na nové domy, které by bylo možné prezentovat v médiích.

Prosím, pokuste se maximum svých projektů přihlásit do 31. srpna 2016, výrazně nám to pomůže v propagaci celé akce.

Bližší informace o akci najdete na stránkách pro minulý ročník. Jako vždy u Dnů pasivních domů platí, že návštěvy domů zůstávají v režii jejich majitelů - ti se jako páni/paní domu sami rozhodnou, v jaké míře a za jakých podmínek se hostům budou věnovat.

Děkujeme moc za spolupráci a budeme se těšit na skvělé pasivní domy!

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas od 11. do 13. listopadu 2016.

 Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.