O NÁS

Společnost BAUKREDIT je neustále rostoucí a rozvíjející se stavební firma. Náš tým se skládá ze zkušených stavařů, kteří společně s podporou architektů, inženýrů a ekonomů, řídí, koordinují a optimalizují celý průběh výstavby. Poskytujeme svým klientům služby na vysoké technické a kvalitativní úrovni. Patříme k profesionálům ve svém oboru při realizaci bytové, občanské, administrativní i liniové výstavby. Plníme požadavky platných zákonných a jiných obecně závazných předpisů a nařízení včetně dodržování a uplatňování norem. Jsme ekologicky odpovědným partnerem ve všech oblastech životního prostřední. 

Důvěra

Naši zaměstnanci mají více jak 15-ti leté zkušenosti  na trhu. Úspěšně realizovali desítky stavebních projektů. Spokojenost našeho klienta je pro nás vždy prioritou a je základem našeho úspěšného působení na trhu.

Nadstandardní služby

Klientům nabízíme služby renomovaných českých architektů a designerů, kteří dle jejich představ vytvoří originání a moderní bydlení. Vše s důrazem na ekologii a obnovitelné zdroje energie v souladu se státní energetickou koncepcí České republiky a norem EU platných od r. 2018

Patentovaná technologie

Seznamte se s naší unikátní technoloií z homogeního monolitu, který Vás překvapí svými vlastnostmi.

Rychle a spolehlivě

Vyřídíme za Vás všechny potřebné dokumenty k stavebnímu povolení. Rychlost realizace domu na klíč je standardně 3-5 měsíců, dle individuálních požadavků.

TÝM ODBORNÍKŮ

Tomáš Čtrnáct 

Majitel a obchodní ředitel

„ATABAUSYSTEM je cesta pro lidi, co chtějí kvalitní moderní systém“

Ing. arch. BcA. Oldřich Sládek

Hlavní architekt, designer interiérů

"Smysl pro detail je stejně důležitý, jako celý koncept" 

Ing. arch. Tomáš Kosnar

Architekt

„Dům je jako lego vše musí do sebe zapadat a dávat smysl“

Ing. arch. Matyáš Svoboda

Specialista pasivních domů

„Nemusíte platit vysoké náklady a můžete bydlet ve zdravém domě“