IZOLACE OD BAUKREDIT

FOUKANÁ IZOLACE.

PROVÁDÍME VEŠKERÉ DRUHY ZATEPLENÍ.

IZOLACE OD BAUKREDIT 

( RYCHLE - LEVNĚ - KVALITNĚ )

NÁVRATNOST INVESTICE

NEHOŘLAVÁ IZOLACE

V LÉTĚ CHLADÍ V ZIMĚ HŘEJE

VŠE PŘIPRAVÍME ZDARMA

Fotogalerie


NEZÁVAZNĚ A ZDARMA VÁM PORADÍME A POMŮŽEME S DOTACÍ 

( NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT )


Náš zákazník je u nás na prvním místě, a proto ručíme všem zákazníkům za kvalitu jak materiální, tak i vybavení se týče. Jsme schopní aplikovat veškeré dostupné materiály určené k aplikování foukané izolace a máme tak řešení pro všechny druhy staveb a jejich typy konstrukcí. Našim klientům také nabízíme naše poradenství zcela zdarma! Neváhejte a nezávazně nás kontaktujte. 


Objednejte si naše služby nezávazně!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Otázky a odpovědi týkající se NZÚL

1. Komu je NZÚ Light určena?

Program je určen pro vlastníky a spoluvlastníky rodinných domů z řad seniorů a lidí pobírajících dávky na bydlení. Podmínkou je, aby v době podání žádosti byl rodinný dům ve vlastnictví žadatelů a ti v něm měli současně trvalý pobyt, a to déle než od 12. září 2022. NZÚ Light má přinést prostředky na dílčí zateplení a renovace nízkopříjmovým domácnostem, které jsou nejvíce ohroženy energetickou chudobou.

2. Kolik peněz z NZÚ Light získám a na jaké úpravy je mohu použít?

Peníze můžete vynaložit zejména na renovace menšího rozsahu. Můžete například zateplit fasádu, střechu anebo strop pod půdou domu. Stát vám přispěje i na výměnu oken a vchodových dveří. Můžete vyměnit jen některá okna, nebo zvolit více různých opatření, tak abyste nabízené finanční prostředky maximálně využili k renovaci obydlí. Na jeden rodinný dům takto můžete získat až 150 tisíc korun.

Pro opatření většího rozsahu je zpravidla vhodnější podat žádost ve standardním programu Nová zelená úsporám.

3. Od kdy do kdy je možné o dotace z NZÚ Light žádat?

Elektronický příjem žádostí je spuštěn od 9. 1. 2023. Požádat o dotaci je ale možné na opatření realizovaná po 12. 9. 2022.

Příjem žádostí probíhá do 31. 8. 2024 nebo do vyčerpání peněz. V případě rychlého vyčerpání jsme připraveni přidat další finance, aby příjem žádostí mohl kontinuálně pokračovat.

4. Budu muset platit za služby Baukredit, při zajištění dotace?

Ne. Naše služby jsou v tomto ohledu zcela zdarma a velice rádi vám pomůžeme co nejrychleji dotaci NZÚL získat. Stačí nám zaslat nezávazný email a my se vám ozveme!

IZOLACE OD BAUKREDIT NA FACEBOOKU

Těšíme se na vás v naší nové skupině, kde se zaměříme na zateplení a hlavně vám neuniknou horké novinky a aktuality. Těšíme se na vás.