Unikátní technologie spojené v celek.

TECHNOLOGIE PASIVNÍHO DOMU

Nové technologie nám dávají nové možnosti, trendem ve stavebnictví je poptávka po zdravém, ekologickém a inteligentím bydlení s kompletními měsíčními náklady do tisíce korun. Již není třeba dávat rozpočet pěkné dovolené do vytápění domu. Zdravé mikroklima v domě, bez kondenzace vodních par, plísní a chemických výparů z nekvalitních materiálu, je doménou našeho systému.  

Opláštění budovy

Patentovaná technologie ATA BAUSYSTEM

Náš systém je ideální pro pasivní a nulové domy. 

Inteligentní rekuperace vzduchu

Automaticky budete mít stále čerstvý a čistý vzduch

Platí, že kdyby špatně navržená rekuperace, tak raději žádná. Náš obchodní partner má za sebou více jak 200 realizací. Nabízíme automaticky řízený a snadno čistitelný systém větrání napojený na čidla CO2. Máte tak jistotu, že se dům nebude zbytečně provětrávat, když to není třeba a že intenzita větrání je optimální i když budete chtít mít přirozené větrání okny. Díky senzorům umíme rekuperační jednotku ovládat s maximální přesností a efektivitou. Jednotka pozná, kdy nejste doma a přepne se do úsporného režimu, naopak když máte doma oslavu zvolí optimální program. Nikdy se Vám tak nestane, že Vás bude obtěžovat rekuperační jednotka běžící nesmyslně na plný výkon. 

Inteligentní regulace domu

Úmíme regulovat vše na co si vzpomenete

V každé místnosti máte možnost mít senzory, které budou spolupracovat s řídící programovatelnou jednotkou. Žaluzie, světlo, teplo, alarm, hudba a mnoho jiného na co si jen vzpomenete, máte možnost nastavit dle vašich požadavků. Inteligentní regulace domu Vám ušetří spoustu času.

Inteligentní elektroinstalace

Celý dům je připravený být ovládán

Postupně, jak budete v domě žít budete zdokonalovat jeho nastavení dle individuálních požadavků. Díky inteligentní elektroinstalaci jsme připraveni plnit Vaše konkrétní potřeby.   

Alarm

Naše domy jsou především bezpečné

Ať když jste doma a v noci spíte, nebo když jste na dovolené, vás dům upozorní na zloděje. Alarm je možné napojit na pult centrální ochrany našeho obchodního partnera. 

Záruky a garance 

Ručíme za svou práci

Jako automobil, tak i dům má svou servisní knížku, kterou udržujeme, dle sjednaných smluvních intervalů.